Video
Özellikler
| Ürün No.: | DAZ-BOX |
| Ürün Boyutu: | 410x200x120mm |
| Renk: | Gümüş |
| Kapasite: | 2500 ml |
| Malzeme: | Toz boya kaplamalı metal |
| Dağıtım Süresi: | 0,2-0,5 saniye |
| Dağıtım Mesafesi | 1,5-3 inç |
| Kurulum: | Masa Üstü/Duvara Monte Edilebilir/Yer Standı |
| Pompa Tipi: | Damla/Sprey/Köpük (isteğe bağlı) |
| Elektrik Kaynağı 1: | DC Elektrik |
| Elektrik Kaynağı 2: | 4 adet C boy pil |
| Uzun Pil Ömrü: | >30.000 Döngü |
| Sertifika | CE, RoHS, FCC |
| Paketleme: | 1 adet/kahverengi kutu; 2 adet/karton |
| Karton Boyutu: | 45,5 x 25 x 18,5 cm |
| Kuzeybatı/Kuzeybatı: | 2,80/3,15 kg |
| Paket listesi | |
| dağıtıcı | 1 |
| USB kablosu | 1 |
| Manuel | 1 |
| Destekleyici toka | 1 |
| Duvara montaj vidaları | 2 |

SSS
S: Sipariş vermeden önce sadece test amaçlı numune sipariş edebilir miyiz?
A: Elbette, örnek sipariş bizim için kabul edilebilir.
S: Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?
A: Standart ödeme koşulları: Peşin havale. Büyük miktarlar: Görüşte akreditif.
Numune ücreti gibi küçük miktarlar için: Paypal ve Western Union.
S: Malları genellikle nasıl gönderiyorsunuz? Ve teslimat ne kadar sürüyor?
A: Numune ve küçük siparişler için, ekspres kargo ile genellikle 3-5 gün sürer. Büyük siparişler için, acil ihtiyacınız varsa, malları hava yoluyla gönderebiliriz. Nakliye masrafından tasarruf etmek isterseniz, varış noktanıza bağlı olarak yaklaşık 30-50 gün süren deniz yoluyla da gönderebiliriz.
S: Ürün ve ambalaj üzerine logomuzu koyabilir miyiz? Nasıl yapmalıyım?
A: Lütfen yüksek çözünürlüklü LOGO dosyalarınızı ve gereksinimlerinizi iletin, onaylamanız için çizimler hazırlayacağız. Onayınızı aldıktan sonra, tekrar onaylamanız için 2-3 örnek daha hazırlayacağız.
Kuruluşundan bu yana fabrikamız, ilkeye bağlı kalarak birinci sınıf dünya standartlarında ürünler geliştirmektedir.
Önce kalite. Ürünlerimiz sektörde mükemmel bir üne ve eski ve yeni müşterilerimiz arasında değerli bir güvene sahip olmuştur.