Video
Özellikler
| Ürün No.: | F1303 Paslanmaz Çelik |
| Ürün Boyutu: | 120x120x260 mm |
| Renk: | Beyaz |
| Kapasite: | 1000 ml |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Şişe: | Yeniden doldurulabilir |
| Ürün Ağırlığı: | 1,25 kg |
| Şununla Çalışıyor: | 4 adet C boy pil veya 110V/220V adaptör |
| Kurulum: | Duvara Monte Edilebilir/Yer Standı |
| Pompa Tipi: | İsteğe bağlı (Sprey/Damla/Köpük Pompası) |
| Pompa Dozajı: | 1-Sıvı Pompası: Her Seferinde 1 ml |
| 2 Köpük Pompası: Her Seferinde 0,8 ml | |
| 3 Spreyli Pompa: Her Seferde 0,8 ml | |
| Sertifika: | CE, ROHS, FCC |
| Paketleme: | 1 adet/kahverengi kutu; 15 adet/karton |
| Karton Boyutu: | 65,5 x 41 x 29 cm |
| Kuzeybatı/Kuzeybatı: | 19,50/20,50 kg |
Paket listesi:
Dağıtıcı x1
USB kablosu x1
Kullanım Kılavuzu x1
Destekleyici toka x1
Duvara monte vidalar x2
Başvuru:
Siweiyi otomatik temassız sabunluk, evlerde, ofislerde, otellerde, alışveriş merkezlerinde, okullarda, hastanelerde vb. yerlerde el dezenfeksiyonu için yaygın olarak kullanılmaktadır ve bireysel ve kamusal kullanıma uygundur.
SSS
S: Kalite garantili mi?
A: 10 yılı aşkın üretim ve satış deneyimimiz var ve tüm ürünlerimiz 12 ay garantilidir.
S: Sipariş vermeden önce sadece test amaçlı numune sipariş edebilir miyiz?
A: Elbette, örnek sipariş bizim için kabul edilebilir.
S: Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?
A: Standart ödeme koşulları: Peşin havale. Büyük miktarlar: Görüşte akreditif.
Numune ücreti gibi küçük miktarlar için: Paypal ve Western Union.
S: Malları genellikle nasıl gönderiyorsunuz? Ve teslimat ne kadar sürüyor?
A: Numune ve küçük siparişler için, ekspres kargo ile genellikle 3-5 gün sürer. Büyük siparişler için, acil ihtiyacınız varsa, malları hava yoluyla gönderebiliriz. Nakliye masrafından tasarruf etmek isterseniz, varış noktanıza bağlı olarak yaklaşık 30-50 gün süren deniz yoluyla da gönderebiliriz.
S: OEM ve ODM siparişlerini kabul ediyor musunuz?
A: Evet, ürünleri, etiketleri ve ambalajları özelleştirebiliriz.
Kuruluşundan bu yana fabrikamız, ilkeye bağlı kalarak birinci sınıf dünya standartlarında ürünler geliştirmektedir.
Önce kalite. Ürünlerimiz sektörde mükemmel bir üne ve eski ve yeni müşterilerimiz arasında değerli bir güvene sahip olmuştur.