Video
Özellikler
| Ürün No.: | Tuya App tarafından geliştirilen Wifi özellikli K9 Pro Plus |
| Ürün Boyutu: | 121,7×131,5×302 mm |
| Gerilim: | 5V 2A |
| Kapasite: | 1200 ml |
| Mesafe Ölçümü: | 2-10 cm |
| Ses Seviyesi: | 1-4 seviye ayarlanabilir |
| Dozaj: | 0,1-2 ml ayarlanabilir |
| Kurulum: | Duvara Monte, Masaüstü, Tripod Standı |
| Pompa Tipi: | İsteğe bağlı (Sprey/Damla/Köpük Pompası) |
| Ölçüm Aralığı: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Alarm Sıcaklığı: | Ayarlanabilir |
| Sertifika: | CE, ROHS, FCC |
| 18 dilde yayınlanmaktadır: | |
| Çince, İngilizce, İspanyolca, Japonca, Portekizce, Korece, Almanca, Fransızca, Rusça, İtalyanca, Arapça, Türkçe, Tayca, Kamboçyaca, Endonezce, Bengalce, Hintçe, Vietnamca | |
| Paketleme: | 1 adet/renkli kutu; 9 adet/karton |
| Renk Kutusu İçeriği: | 1 adet dağıtıcı, 1 adet damlama tepsisi, 1 adet kullanım kılavuzu, 1 adet USB kablosu, 2 adet duvar vidası. |
| Renk Kutusu Boyutu: | 15,5×15,5×31,5 cm |
| Karton Boyutu: | 49x495x36cm |
| Kuzeybatı/Kuzeybatı: | 9,45/11,60 kg |
| Avantajlar: | |
| * Dilleri Değiştir | * Ayarlanabilir Dozaj |
| * Ayarlanabilir Ses Seviyesi | * Sıcaklık ölçüm verilerini kaydedin |
| * Kapasite Ayarı | * Tek bir uygulama birden fazla işlevi kontrol edebilir. |

Otomatik sensörle çalışır: Bu temassız el dezenfektanı dispenseri, el dezenfektanı veya alkol püskürtmek ve otomatik dozajlama sağlamak üzere tasarlanmıştır; bu da hızlı ve kolay el dezenfeksiyonu sağlar, çapraz bulaşmayı ortadan kaldırır ve optimum el hijyeni elde edilmesini sağlar.
Duvara monte model: Duvara monte sabunluk, tezgah yüzeyini dağınıklıktan uzak tutmak için idealdir.
Pille Çalışır ve Şarj Edilebilir: Bu alkollü sabunluk pille çalışır, ayrıca adaptörle de çalıştırılabilir. (Şarj adaptörü ve piller dahil değildir)
Wi-Fi mevcut: Mobil telefonlarınıza indirebileceğiniz Tuya uygulaması ile desteklenmektedir. Bu uygulama ile tüm fonksiyonları kolay ve rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz.
Kuruluşundan bu yana fabrikamız, ilkeye bağlı kalarak birinci sınıf dünya standartlarında ürünler geliştirmektedir.
Önce kalite. Ürünlerimiz sektörde mükemmel bir üne ve eski ve yeni müşterilerimiz arasında değerli bir güvene sahip olmuştur.