Özellikler
Otomatik sensörle çalışan: Temassız otomatik sabunluk, el dezenfektanı veya alkol püskürtmek ve otomatik dozajlama sağlamak üzere tasarlanmıştır; bu da hızlı ve kolay el dezenfeksiyonu sağlar, çapraz bulaşmayı ortadan kaldırır ve optimum el hijyeni elde edilmesini sağlar.
Pille Çalışır: Bu alkollü sabunluk pille çalışır, ayrıca adaptörle de çalıştırılabilir. (Şarj adaptörü ve piller dahil değildir)
Kullanışlı ve Hijyenik: Sabunluk çalışmaya başlaması için elinizi sensörün altına koymanız yeterli; sabunluğa dokunmadan çapraz enfeksiyonu etkili bir şekilde önleyebilirsiniz. Ofisler, oteller, hastaneler, sağlık kuruluşları, okullar vb. gibi halka açık yerler için uygundur.
Özellikler
| Teknolojik Parametreler | |
| Model No. | F1407 |
| Pil | 4 adet C boy pil veya USB kablosu |
| Malzemeler | En yüksek kalitede ABS+HDPE, geri dönüştürülmüş değil. |
| Renk | beyaz, diğer renkler isteğe göre özelleştirilebilir. |
| Boyut | 121,7x131,5x302 mm |
| Kapasite | 2500 ml |
| Ürün Ağırlığı | 0,95 kg |
| Paketleme | 1 adet/iç kutu; 10 adet/karton |
| Karton Boyutu | 81x33x36,5 cm |
| Meme tipleri | İsteğe bağlı (Sprey/Damla/Köpük Pompası) |
| Atama | Duvara Monte, Masaüstü, Tripod Standı |
İçindekiler:
Dağıtıcı x1
USB kablosu x1
Kullanım Kılavuzu x1
Destekleyici toka x1
Duvara monte vidalar x2
Not: Piller ve şarj adaptörü pakete dahil değildir.
Başvuru:
Siweiyi otomatik temassız sabunluk, evlerde, ofislerde, otellerde, alışveriş merkezlerinde, okullarda, hastanelerde vb. yerlerde el dezenfeksiyonu için yaygın olarak kullanılmaktadır ve bireysel ve kamusal kullanıma uygundur.
Müşteri Hizmetleri
1. Ürünlerimiz veya fiyatlarımızla ilgili sorularınıza 24 saat içinde cevap verilecektir.
2. Müşterilerimizi üretim süreci hakkında bilgilendirmeye devam edin ve gerekirse kalite kontrolü düzenlenmesine yardımcı olun.
3. Bir yıl garanti ve sorumlu satış sonrası servis hizmeti.
4. İyi bir satın alma deneyimi sağlamak için profesyonel satış ve mühendislik ekibi.
Kuruluşundan bu yana fabrikamız, ilkeye bağlı kalarak birinci sınıf dünya standartlarında ürünler geliştirmektedir.
Önce kalite. Ürünlerimiz sektörde mükemmel bir üne ve eski ve yeni müşterilerimiz arasında değerli bir güvene sahip olmuştur.