Özellikler
Otomatik sensörle çalışan temassız el dezenfeksiyon cihazı, el dezenfektanı veya alkol püskürtmek ve otomatik dozajlama sağlamak üzere tasarlanmıştır; bu da hızlı ve kolay el dezenfeksiyonu sağlar, çapraz bulaşmayı ortadan kaldırır ve optimum el hijyeni elde edilmesini sağlar.
Kullanışlı ve Hijyenik: Sabunluk çalışmaya başlaması için elinizi sensörün altına koymanız yeterli; sabunluğa dokunmadan çapraz enfeksiyonu etkili bir şekilde önleyebilirsiniz. Ofisler, oteller, hastaneler, sağlık kuruluşları, okullar vb. gibi halka açık yerler için uygundur.
Özellikler
| Ürün No.: | F1307 |
| Ürün Boyutu: | 120x120x260 mm |
| Renk: | Beyaz |
| Kapasite: | 1000 ml |
| Malzeme: | %100 Saf ABS Mühendislik Plastik |
| Şişe: | Yeniden doldurulabilir |
| Ürün Ağırlığı: | 0,90 kg |
| Şununla Çalışıyor: | 4 adet C boy pil veya 110V/220V adaptör * Piller dahil değildir |
| Kurulum: | Duvara Monte Edilebilir/Yer Standı |
| Pompa Tipi: | İsteğe bağlı (Sprey/Damla/Köpük Pompası) |
| Kullanım Dozu: | 1-Sıvı Pompası: Her Seferinde 1 ml |
| 2 Köpük Pompası: Her Seferinde 0,8 ml | |
| 3 Spreyli Pompa: Her Seferde 0,8 ml | |
| Sertifika: | CE, ROHS, FCC |
| Paketleme: | 1 adet/kahverengi kutu; 15 adet/karton |
| Karton Boyutu: | 65,5 x 41 x 29 cm |
| Kuzeybatı/Kuzeybatı: | 13,80/14,50 kg |
Paket listesi:
Dağıtıcı x1
USB kablosu x1
Kullanım Kılavuzu x1
Duvara monte vidalar x2
Destekleyici toka x 1
Not: Piller ve USB adaptörü pakete dahil değildir.
Kalite güvencesi:
1. Her üretim süreci kalite kontrol ekibimiz tarafından denetlenmektedir.
2. Kalite, profesyonel mühendisler tarafından güvence altına alınmıştır.
3. CE, FCC, ROHS sertifikalarına sahiptir ve kendi patentleri bulunmaktadır.
Müşteri Hizmetleri
1. Ürünlerimiz veya fiyatlarımızla ilgili sorularınıza 24 saat içinde cevap verilecektir.
2. Müşterilerimizi üretim süreci hakkında bilgilendirmeye devam edin ve gerekirse kalite kontrolü düzenlenmesine yardımcı olun.
3. Bir yıl garanti ve sorumlu satış sonrası servis hizmeti.
4. İyi bir satın alma deneyimi sağlamak için profesyonel satış ve mühendislik ekibi.
Kuruluşundan bu yana fabrikamız, ilkeye bağlı kalarak birinci sınıf dünya standartlarında ürünler geliştirmektedir.
Önce kalite. Ürünlerimiz sektörde mükemmel bir üne ve eski ve yeni müşterilerimiz arasında değerli bir güvene sahip olmuştur.