Geniş kapasite: Bu otomatik el dezenfektanı dispenseri, 1200 ml'lik geniş kapasitesiyle çeşitli dezenfektan sıvıları ve el dezenfektanları için uygundur; günlük ve profesyonel kullanım için idealdir; ev, otel, hastane veya diğer kamuya açık yerler için mükemmeldir.
Kullanışlı ve Hijyenik: Sabunluk çalışmaya başlaması için elinizi sensörün altına koymanız yeterli; sabunluğa dokunmadan çapraz enfeksiyonu etkili bir şekilde önleyebilirsiniz. Ofisler, oteller, hastaneler, sağlık kuruluşları, okullar vb. gibi halka açık yerler için uygundur.
Otomatik sensörle çalışan temassız el dezenfeksiyon cihazı, el dezenfektanı veya alkol püskürtmek ve otomatik dozajlama sağlamak üzere tasarlanmıştır; bu da hızlı ve kolay el dezenfeksiyonu sağlar, çapraz bulaşmayı ortadan kaldırır ve optimum el hijyeni elde edilmesini sağlar.


| Ürün No.: | K9 Pro Çift |
| Ürün Boyutu: | 121,7×131,5×302 mm |
| Gerilim: | 5V 2A |
| Kapasite: | 1200 ml |
| Mesafe Ölçümü: | 2-10 cm |
| Ses Seviyesi: | 1-4 seviye ayarlanabilir |
| Dozaj: | 0,1-2 ml ayarlanabilir |
| Kurulum: | Duvara Monte, Masaüstü, Tripod Standı |
| Pompa Tipi: | İsteğe bağlı (Sprey/Damla/Köpük Pompası) |
| Ölçüm Aralığı: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Alarm Sıcaklığı: | Ayarlanabilir |
| Sertifika: | CE, ROHS, FCC |
| 18 dilde yayınlanmaktadır: | |
| Çince, İngilizce, İspanyolca, Japonca, Portekizce, Korece, Almanca, Fransızca, Rusça, İtalyanca, Arapça, Türkçe, Tayca, Kamboçyaca, Endonezce, Bengalce, Hintçe, Vietnamca | |
| K9 Pro Çift Paket: | 1 adet/renkli kutu; 9 adet/karton |
| Tek renkli kutu şunları içerir: 1 adet dağıtıcı, 1 adet damlama tepsisi, 1 adet kullanım kılavuzu, 1 adet USB kablosu, 2 adet duvar vidası. | |
| 15,5×15,5×31,5 cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Zemin Standı Paketi: | 1 adet/kahverengi kutu; 6 adet/karton |
| 62x22x36 cm | |
| 21/22 kg | |
Kuruluşundan bu yana fabrikamız, ilkeye bağlı kalarak birinci sınıf dünya standartlarında ürünler geliştirmektedir.
Önce kalite. Ürünlerimiz sektörde mükemmel bir üne ve eski ve yeni müşterilerimiz arasında değerli bir güvene sahip olmuştur.