Otomatik sensörle çalışan temassız el dezenfeksiyon cihazı, el dezenfektanı veya alkol püskürtmek ve otomatik dozajlama sağlamak üzere tasarlanmıştır; bu da hızlı ve kolay el dezenfeksiyonu sağlayarak optimum el hijyenine ulaşmayı mümkün kılar.
Kullanışlı ve Hijyenik: Sabunluk çalışmaya başlaması için elinizi sensörün altına koymanız yeterli; sabunluğa dokunmadan çapraz enfeksiyonu etkili bir şekilde önleyebilirsiniz. Ofisler, oteller, hastaneler, sağlık kuruluşları, okullar vb. gibi halka açık yerler için uygundur.


| Ürün No.: | F18 |
| Gerilim: | 5V 2A |
| Kapasite: | 350 ml |
| Mesafe Ölçümü: | 2-10 cm |
| Ses Seviyesi: | 1-4 seviye ayarlanabilir |
| Dozaj: | 0,1-2 ml ayarlanabilir |
| Kurulum: | Duvara Monte, Masaüstü, Tripod Standı |
| Pompa Tipi: | İsteğe bağlı (Sprey/Damla/Köpük Pompası) |
| Ölçüm Aralığı: | 0℃-42℃ (0℉-107.6℉) |
| Çalışma Sıcaklığı: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Alarm Sıcaklığı: | Ayarlanabilir (37,3-39℃) |
| Şununla Çalışıyor: | AA pil, 18650 pil, C tipi elektrik |
| Sertifika: | CE, ROHS, FCC |
| 18 dilde yayınlanmaktadır: | |
| Çince, İngilizce, İspanyolca, Japonca, Portekizce, Korece, Almanca, Fransızca, Rusça, İtalyanca, Arapça, Türkçe, Tayca, Kamboçyaca, Endonezce, Bengalce, Hintçe, Vietnamca | |
| F18 Paketi: | 1 adet/renkli kutu; 12 adet/karton |
| Tek renkli kutu şunları içerir: 1 adet dağıtıcı, 1 adet damlama tepsisi, 1 adet kullanım kılavuzu, 1 adet USB kablosu, 2 adet duvar vidası. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44,5×30,5 cm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Tripod Paketi: | 1 adet/kahverengi kutu; 20 adet/karton |
| 71x38x32 cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Kuruluşundan bu yana fabrikamız, ilkeye bağlı kalarak birinci sınıf dünya standartlarında ürünler geliştirmektedir.
Önce kalite. Ürünlerimiz sektörde mükemmel bir üne ve eski ve yeni müşterilerimiz arasında değerli bir güvene sahip olmuştur.