Otomatik sensörle çalışan: Temassız el dezenfeksiyon cihazı şu amaçla tasarlanmıştır:bulutsularEl dezenfektanı veya alkol içeren ve otomatik dozajlama özelliğine sahip sprey, hızlı ve kolay el dezenfeksiyonu sağlar ve hijyenik bir ortam sunar.esEn iyi el hijyeni.
Kullanışlı ve Hijyenik:jSabunluk çalışmaya başlaması için elinizi sensörün altına koymanız yeterli; sabunluğa dokunmadan çapraz enfeksiyonu etkili bir şekilde önleyebilirsiniz. Ofisler, oteller, hastaneler, sağlık kuruluşları, okullar vb. gibi halka açık yerler için uygundur.






| Ürün No.: | F12 |
| Ürün Boyutu: | 126.2*18m2.2*271.5m |
| Gerilim: | 5V 2A |
| Kapasite: | 1000 ml |
| Mesafe Ölçümü: | 2-10 cm |
| Ses Seviyesi: | 1-4 seviye ayarlanabilir |
| Dozaj: | 0,1-2 ml ayarlanabilir |
| Kurulum: | Duvara Monte, Masaüstü, Tripod Standı |
| Pompa Tipi: | İsteğe bağlı (Sprey/Damla/Köpük Pompası) |
| Ölçüm Aralığı: | 0℃-42℃ (0℉-107.6℉) |
| Çalışma Sıcaklığı: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Alarm Sıcaklığı: | Ayarlanabilir (37,3-39℃) |
| Şununla Çalışıyor: | AA pil, 18650 pil, C tipi elektrikli |
| Sertifika: | CE, ROHS, FCC |
| 18 dilde yayınlanmaktadır: | |
| Çince, İngilizce, İspanyolca, Japonca, Portekizce, Korece, Almanca, Fransızca, Rusça, İtalyanca, Arapça, Türkçe, Tayca, Kamboçyaca, Endonezce, Bengalce, Hintçe, Vietnamca | |
| F12 Paketi: | 1 adet/renkli kutu; 12 adet/karton |
| Tek renkli kutu şunları içerir: 1 adet dağıtıcı, 1 adet damlama tepsisi, 1 adet kullanım kılavuzu, 1 adet USB kablosu, 2 adet duvar vidası. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44,5×30,5 cm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Tripod Paketi: | 1 adet/kahverengi kutu; 20 adet/karton |
| 71x38x32 cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Kuruluşundan bu yana fabrikamız, ilkeye bağlı kalarak birinci sınıf dünya standartlarında ürünler geliştirmektedir.
Önce kalite. Ürünlerimiz sektörde mükemmel bir üne ve eski ve yeni müşterilerimiz arasında değerli bir güvene sahip olmuştur.