Geniş kapasite: Bu otomatik el dezenfektanı dispenseri, 1000 ml'lik geniş kapasitesiyle çeşitli dezenfektan sıvıları ve el dezenfektanları için uygundur; günlük ve profesyonel kullanım için idealdir; ev, otel, hastane veya diğer kamuya açık yerler için mükemmeldir.
Kullanışlı ve Hijyenik: Sabunluk çalışmaya başlaması için elinizi sensörün altına koymanız yeterli; sabunluğa dokunmadan çapraz enfeksiyonu etkili bir şekilde önleyebilirsiniz. Ofisler, oteller, hastaneler, sağlık kuruluşları, okullar vb. gibi halka açık yerler için uygundur.

| Ürün No.: | F1307 zemin standı ile |
| Sabunluk Boyutu: | 120x120x260 mm |
| Sabunluk Rengi: | Beyaz |
| Sabunluk Kapasitesi: | 1000 ml |
| Sabunluk Malzemesi: | %100 Saf ABS Mühendislik Plastik |
| Sabunluk Şişesi: | Yeniden doldurulabilir |
| Sabunluk Ağırlığı: | 0,90 kg |
| Şununla Çalışıyor: | 4 adet C boy pil veya 110V/220V adaptör |
| Yer Standı: | Tepsi Malzemesi: Toz boyalı metal Boru Malzemesi: Toz boyalı alüminyum Ayaklık Malzemesi: Toz boyalı çelik |
| Pompa Tipi: | İsteğe bağlı (Sprey/Damla/Köpük Pompası) |
| Kullanım Dozu: | 1-Sıvı Pompası: Her Seferinde 1 ml |
| 2 Köpük Pompası: Her Seferinde 0,8 ml | |
| 3 Spreyli Pompa: Her Seferde 0,8 ml | |
| Sertifika: | CE, ROHS, FCC |
| Paketleme: | 1 set/karton |
| Karton Boyutu: | 36x34x20 cm |
| Kuzeybatı/Kuzeybatı: | 5,6/6,2 kg |
Kuruluşundan bu yana fabrikamız, ilkeye bağlı kalarak birinci sınıf dünya standartlarında ürünler geliştirmektedir.
Önce kalite. Ürünlerimiz sektörde mükemmel bir üne ve eski ve yeni müşterilerimiz arasında değerli bir güvene sahip olmuştur.