Otomatik sensörle çalışan temassız el dezenfeksiyon cihazı, el dezenfektanı veya alkol püskürtmek ve otomatik dozajlama sağlamak üzere tasarlanmıştır; bu da hızlı ve kolay el dezenfeksiyonu sağlayarak optimum el hijyenine ulaşmayı mümkün kılar.
Kullanışlı ve Hijyenik: Sabunluk çalışmaya başlaması için elinizi sensörün altına koymanız yeterli; sabunluğa dokunmadan çapraz enfeksiyonu etkili bir şekilde önleyebilirsiniz. Ofisler, oteller, hastaneler, sağlık kuruluşları, okullar vb. gibi halka açık yerler için uygundur.
| Ürün No.: | DAZ-BOX Yer Standı ile birlikte |
| Ürün Boyutu: | 410x200x120mm |
| Renk: | Gümüş |
| Kapasite: | 2500 ml |
| Malzeme: | Toz boya kaplamalı metal |
| Dağıtım Süresi: | 0,2-0,5 saniye |
| Dağıtım Mesafesi | 1,5-3 inç |
| Yer Standı: | Tepsi Malzemesi: Toz boyalı metal Boru Malzemesi: Toz boyalı alüminyum Ayaklık Malzemesi: Toz boyalı çelik |
| Pompa Tipi: | Damla/Sprey/Köpük (isteğe bağlı) |
| Elektrik Kaynağı 1: | DC Elektrik |
| Elektrik Kaynağı 2: | 4 adet C boy pil |
| Uzun Pil Ömrü: | >30.000 Döngü |
| Sertifika | CE, RoHS, FCC |
| Paketleme: | 1 set/karton |
| Karton Boyutu: | 47x36,5x39,5 cm |
| Kuzeybatı/Kuzeybatı: | 9,5/10,35 kg |




Kuruluşundan bu yana fabrikamız, ilkeye bağlı kalarak birinci sınıf dünya standartlarında ürünler geliştirmektedir.
Önce kalite. Ürünlerimiz sektörde mükemmel bir üne ve eski ve yeni müşterilerimiz arasında değerli bir güvene sahip olmuştur.