| Boyut | 126,2*182,2*271,5 mm |
| Malzeme | PP plastik |
| Renk | Beyaz |
| Kapasite | 1000 ml |
| Güç Kaynağı | AA/ 18650 Piller ve USB Elektrik |
| Katmak | dağıtıcı x1 |
| USB kablosu x1 | |
| Kullanım Kılavuzu x1 | |
| Destekleyici toka x1 | |
| Duvara monte vidalar x2 | |
| Damla tepsisi x1 | |
| Huni x1 | |
| Arka kapak tepsisi x1 | |
| Karton miktarı | 12 adet/karton |
| Ana karton boyutu | 57×44,5×33,5 CM |
| Ağırlık | 12,2 kg/Karton |
| Notlar | Piller ve USB adaptör pakete dahil değildir. |


Özellikler:
Otomatik sensörle çalışan: Temassız el dezenfeksiyon sabunluğu, el dezenfektanı, jel veya alkol için tasarlanmıştır ve otomatik dozajlama sağlayarak hızlı ve kolay el dezenfeksiyonu sağlar ve çapraz bulaşmayı ortadan kaldırır.
Çoklu yerleştirme seçenekleri: Masaüstüne yerleştirilebileceği gibi duvara veya tripoda da monte edilebilir, bu da farklı yerlerde kullanımını kolaylaştırır.
Pille Çalışır ve Şarj Edilebilir: Bu alkollü sabunluk 4 adet AA veya 2 adet 18650 pil ile çalışır, ayrıca Type-C kablosuyla da çalıştırılabilir. (Şarj adaptörü ve piller dahil değildir)
Kullanışlı ve Hijyenik: Dağıtıcıyı çalıştırmak için elinizi sensörün altına koymanız yeterli, böylece çapraz enfeksiyonu etkili bir şekilde önleyebilirsiniz. Ofisler, oteller, hastaneler, sağlık kuruluşları, okullar vb. gibi halka açık yerler için uygundur.
Kuruluşundan bu yana fabrikamız, ilkeye bağlı kalarak birinci sınıf dünya standartlarında ürünler geliştirmektedir.
Önce kalite. Ürünlerimiz sektörde mükemmel bir üne ve eski ve yeni müşterilerimiz arasında değerli bir güvene sahip olmuştur.