Siweiyi otomatik koku püskürtücü, banyo, otel, ofis, çiftlik evi gibi yerlerde hoş kokulu bir ortam oluşturarak hava kalitesini iyileştirmenize yardımcı olur. Otomatik oda parfümü dağıtıcılarımız kokuları otomatik olarak giderir. Bir kutu oda parfümü yerleştirin ve koku sıklığını ayarlayın, böylece her zaman temiz havanın tadını çıkarın.
| Garanti | 12 ay |
| Marka Adı | OEM/ODM |
| Renk | Beyaz |
| Malzeme | PP Plastik |
| Kapasite | 300 ml standart sprey kutusu. |
| Düzenlemek | masaüstü, duvara monte |
| güç kaynağı | 2 adet AA pil |
| Kurulum | Matkap ve Vidalarla |
| Püskürtme aralığı | 5/15/30 dakika |
| çalışma saatleri | 24 saat |
| ürün ağırlığı | 0,18 kg |
| Boyut | 210*82*92mm |
| Kullanım | ofis, otel, oturma odası, tuvalet vb. |

Yetenekli üyelerden oluşan genç bir ekip olarak, ortak bir hedefimiz var: en kaliteli ürünleri tedarik etmek ve güvenilir hizmetler sunmak. Kyle ve Thomas'ın liderliğinde bir aile gibi bir araya geldik. Grubumuzun gelişimi onların şu ilkeleriyle desteklenmiştir: Dürüstlük, Yenilikçilik, Sorumluluk, İşbirliği.
Siweiyi'deki kalite kontrolünün öne çıkan noktaları
Siweiyi için kalite hayati önem taşır. Kapsamlı gücümüzü artırır. Yüksek kaliteli ürünler sunmak ve müşterilerimizle karşılıklı fayda sağlayan bir ilişki kurmak hedefimizdir.
AQL standardına uygun, yüksek teknoloji ürünü üretim ekipmanları ve süreçleri kullanıyoruz. Tüm ürünlerimiz RoHS, CE, FCC, KC vb. sertifikalarına sahiptir.
İç ve dış kalite kontrol ekiplerimiz, her üretim aşamasının yüksek kalite standartlarını karşıladığından emin olur. Hammaddelerden, yedek parçalardan nihai ürünlere kadar her süreç dikkatlice incelenir. Ürünler ancak %100 denetimden geçtikten sonra bir sonraki aşamaya geçebilir.
Güç kaynağı, sıcaklık kalibrasyonu ve ölçümü, pompa fonksiyonu vb. gibi nihai ürünlerin testleri %100 başarıyla tamamlandı.
Hakkımızda
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd, Çin'in Shenzhen şehrinde bulunan, gelişmiş üretim makinelerine, deneyimli Ar-Ge ekibine ve 3000 m²'den fazla alana sahip bir fabrikaya sahip, tecrübeli bir üreticidir. Başlıca ürünlerimiz arasında çeşitli el dezenfektanı dağıtıcıları yer almaktadır.
Kuruluşundan bu yana fabrikamız, ilkeye bağlı kalarak birinci sınıf dünya standartlarında ürünler geliştirmektedir.
Önce kalite. Ürünlerimiz sektörde mükemmel bir üne ve eski ve yeni müşterilerimiz arasında değerli bir güvene sahip olmuştur.