Video
Özellikler:
Uzun mesafeli sıcaklık ölçümü: İçindeki yüksek kaliteli sensör sayesinde, K9 Pro F sıvı sabun termometresi 3 metreye kadar sıcaklık ölçümü yapabilir; okul, otel, hastane, alışveriş merkezi gibi halka açık alanlarda kullanım için çok uygundur.
Duvara Monte Edilebilir Model: Duvara monte otomatik dezenfektan dispenseri, tezgah yüzeyini dağınıklıktan uzak ve temiz tutmak için idealdir.
Pille Çalışır ve Şarj Edilebilir: Bu alkollü sabunluk, AA veya 18650 pillerle çalışır ve ayrıca bir adaptörle de çalıştırılabilir. (Şarj adaptörü ve piller dahil değildir).
Kullanışlı ve Hijyenik: Otomatik sabunluk cihazını çalıştırmak için elinizi sensörün altına koymanız yeterlidir; sabunluğa dokunmadan çapraz enfeksiyonu etkili bir şekilde önleyebilirsiniz. Ofisler, oteller, hastaneler, sağlık kuruluşları, okullar vb. gibi halka açık yerler için uygundur. El ve alın sıcaklığını aynı anda ölçer.


| Ürün No.: | K9 Pro F |
| Ürün Boyutu: | 121,7×131,5×302 mm |
| Gerilim: | 5V 2A |
| Kapasite: | 1200 ml |
| Mesafe Ölçümü: | 3m |
| Ses Seviyesi: | 1-4 seviye ayarlanabilir |
| Dozaj: | 0,1-2 ml ayarlanabilir |
| Kurulum: | Duvara Monte, Masaüstü, Tripod Standı |
| Pompa Tipi: | İsteğe bağlı (Sprey/Damla/Köpük Pompası) |
| Ölçüm Aralığı: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Alarm Sıcaklığı: | Ayarlanabilir |
| Sertifika: | CE, ROHS, FCC |
| 18 dilde yayınlanmaktadır: | |
| Çince, İngilizce, İspanyolca, Japonca, Portekizce, Korece, Almanca, Fransızca, Rusça, İtalyanca, Arapça, Türkçe, Tayca, Kamboçyaca, Endonezce, Bengalce, Hintçe, Vietnamca | |
| Paketleme: | 1 adet/renkli kutu; 9 adet/karton |
| Renk Kutusu İçeriği: | Dağıtıcı x1, USB kablosu x1, Kullanım kılavuzu x1, Destek tokası x1, Duvara montaj vidaları x2, Damlama tepsisi x1, Huni x1, Arka kapak tepsisi x1. Karton miktarı: 9 adet/kartonAna kartonun boyutları: 49x495x35 cmAğırlık: 11,6 kg/karton Not: Piller ve USB adaptörü pakete dahil değildir. |
| Renk Kutusu Boyutu: | 15,5×15,5×31,5 cm |
| Karton Boyutu: | 49x495x35cm |
| Kuzeybatı/Kuzeybatı: | 9,45/11,60 kg |
| Ürün No.: | K9 Pro F |
| Ürün Boyutu: | 121,7×131,5×302 mm |
| Gerilim: | 5V 2A |
| Kapasite: | 1200 ml |
| Mesafe Ölçümü: | 3m |
| Ses Seviyesi: | 1-4 seviye ayarlanabilir |
| Dozaj: | 0,1-2 ml ayarlanabilir |
| Kurulum: | Duvara Monte, Masaüstü, Tripod Standı |
| Pompa Tipi: | İsteğe bağlı (Sprey/Damla/Köpük Pompası) |
| Ölçüm Aralığı: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Alarm Sıcaklığı: | Ayarlanabilir |
| Sertifika: | CE, ROHS, FCC |
| 18 dilde yayınlanmaktadır: | |
| Çince, İngilizce, İspanyolca, Japonca, Portekizce, Korece, Almanca, Fransızca, Rusça, İtalyanca, Arapça, Türkçe, Tayca, Kamboçyaca, Endonezce, Bengalce, Hintçe, Vietnamca | |
| Paketleme: | 1 adet/renkli kutu; 9 adet/karton |
| Renk Kutusu İçeriği: | Dağıtıcı x1, USB kablosu x1, Kullanım kılavuzu x1, Destek tokası x1, Duvara montaj vidaları x2, Damlama tepsisi x1, Huni x1, Arka kapak tepsisi x1. Karton miktarı: 9 adet/kartonAna kartonun boyutları: 49x495x35 cmAğırlık: 11,6 kg/karton Not: Piller ve USB adaptörü pakete dahil değildir. |
| Renk Kutusu Boyutu: | 15,5×15,5×31,5 cm |
| Karton Boyutu: | 49x495x35cm |
| Kuzeybatı/Kuzeybatı: | 9,45/11,60 kg |
Kuruluşundan bu yana fabrikamız, ilkeye bağlı kalarak birinci sınıf dünya standartlarında ürünler geliştirmektedir.
Önce kalite. Ürünlerimiz sektörde mükemmel bir üne ve eski ve yeni müşterilerimiz arasında değerli bir güvene sahip olmuştur.