Video
Özellikler:
Otomatik sensörle çalışan: Temassız el dezenfeksiyon sabunluğu, el dezenfektanı veya alkol püskürtmek ve otomatik dozajlama sağlamak üzere tasarlanmıştır; bu da hızlı ve kolay el dezenfeksiyonu sağlar, çapraz bulaşmayı ortadan kaldırır ve optimum el hijyeni elde edilmesini sağlar.
Duvara Monte Edilebilir Model: Duvara monte edilen dezenfektan dispenseri, tezgah yüzeyinin dağınıklığını önlemek için idealdir.
Pille Çalışır ve Şarj Edilebilir: Bu alkollü sabunluk pille çalışır ve ayrıca adaptörle de çalıştırılabilir. (Şarj adaptörü ve piller dahil değildir)
Kullanışlı ve Hijyenik: Sabunluk çalışmaya başlaması için elinizi sensörün altına koymanız yeterli; sabunluğa dokunmadan çapraz enfeksiyonu etkili bir şekilde önleyebilirsiniz. Ofisler, oteller, hastaneler, sağlık kuruluşları, okullar vb. gibi halka açık yerler için uygundur. El ve alın sıcaklığını aynı anda ölçer.









| Teknolojik Parametreler | |
| Pil | 4 adet AA pil, 2 adet 18650 pil veya USB |
| Malzemeler | En yüksek kalitede ABS+HDPE, geri dönüştürülmüş değil. |
| Renk | beyaz, diğer renkler isteğe göre özelleştirilebilir. |
| Boyut | 121,7×131,5×302 mm |
| Kapasite | 1200 ml |
| Kesinlik | ±0,2°C |
| Ortam sıcaklığı | 10-40°C (15°C-35°C en iyisidir) |
| Ölçüm aralığı | 0-50°C |
| Alarm türü | yanıp sönen+bip sesi "DIDIDI" |
| Meme tipleri | İsteğe bağlı (Sprey/Damla/Köpük Pompası) |
| Atama | Duvara Monte, Masaüstü, Tripod Standı |
Paket içeriği:
Dağıtıcı x1
USB kablosu x1
Kullanım Kılavuzu x1
Destekleyici toka x1
Duvara monte vidalar x2
Damla tepsisi x1
Huni x1
Arka kapak tepsisi x1
Karton içindeki ürün miktarı: 9 adet/karton
Ana kartonun boyutları: 49x49x36 cm
Ağırlık: 11,6 kg/karton
Not: Piller ve USB adaptörü pakete dahil değildir.
Kuruluşundan bu yana fabrikamız, ilkeye bağlı kalarak birinci sınıf dünya standartlarında ürünler geliştirmektedir.
Önce kalite. Ürünlerimiz sektörde mükemmel bir üne ve eski ve yeni müşterilerimiz arasında değerli bir güvene sahip olmuştur.