Siweiyi otomatik oda kokusu dağıtıcısı, programlanmış aralıklarla otomatik olarak aerosol spreyler püskürten, standart boyutlu, pille çalışan bir dağıtıcıdır. Zeminden en az 2,1 metre (7 fit) yükseklikte duvara monte edildiğinde en etkili şekilde çalışır.
| Ürün No.: | ADS05 |
| Ürün Boyutu: | 212x90x90 mm |
| Renk: | Beyaz |
| Malzeme: | PP |
| Ürün Ağırlığı: | 185g |
| Aralık Süresi: | 5 / 15 / 30 dakika (ayarlanabilir) |
| Güç Kaynağı: | 2 adet AA pil (dahil değildir) |
| Dozaj: | 0,1 ml |
| Kurulum: | Duvara Monte Edilebilir, Masaüstü |
| Uyumlu Aerosol Kapasitesi: | 300 ml |
| Uyumlu Aerosol Boyutu (Yükseklik x Çap): | Yaklaşık 14 x 6,5 cm |
| Başvuru: | ev banyosu, umumi tuvalet, otel, restoran ve daha fazlası |
| Paket İçeriği: | 1 adet Otomatik Aerosol Dispenseri (pil ve aerosol dahil değildir) |
| Sertifika: | CE, ROHS |
| Paketleme: | 24 adet/karton |
| Karton Boyutu: | 50x38x22 cm |
| Kuzeybatı/Kuzeybatı: | 4,39/4,98 kg |
Kuruluşundan bu yana fabrikamız, ilkeye bağlı kalarak birinci sınıf dünya standartlarında ürünler geliştirmektedir.
Önce kalite. Ürünlerimiz sektörde mükemmel bir üne ve eski ve yeni müşterilerimiz arasında değerli bir güvene sahip olmuştur.